Ūkininko nuotrauka
Traktorius Fendt 800
Traktorius Fendt 800
Dabastalių galerija
Apklausa

Ar tikite jog rapsai kainuos 1800 Lt/t

Gegužė 19 d. 2010

Ligos. Anisakiazė

Ligos. Anisakiazė Anisakiazė – parazitinė liga, kurią sukelia apvaliųjų kirmėlių Anisakis šeimos Anisakis simplex ir Pseudoterranova decipiens lervos.
Gegužė 19 d. 2010 | Daugiau
Žymos: Ligos.
Balandis 14 d. 2010

Galvijų tuberkuliozės prevencija

Galvijų tuberkuliozės prevencija Pasaulyje ir Lietuvoje žmonių tuberkuliozė yra plačiai paplitusi. Daugėja žmonių sergančių atvirąja tuberkuliozės forma, didėja bakterijų atsparumas antibakteriniams vaistams.
Balandis 14 d. 2010 | Daugiau
Kovas 19 d. 2010

Profilaktiniai darbai sode

Profilaktiniai darbai sode Kovo viduryje orai pradėjo keistis: naktimis neigiama temperatūra, o dienomis – teigiama. Tokia temperatūrų kaita kenkia medžių žievei ir ji gali sueižėti, nes kamienas vidurdienyje nevienodai įšyla.
Kovas 19 d. 2010 | Daugiau
Žymos: Sodininkystė.
Vasaris 23 d. 2010

Ruošiame dirvą sėjai

Ruošiame dirvą sėjai Kol vakarietiška žemdirbystės technologija buvo nepasiekiama, mažai kas domėjosi, kam reikalin gas tikslesnis dirvos ruošimas sėjai ir ką reiškia sėklų guoliavietė.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Ganyklų drėkinimas

Ganyklų drėkinimas Drėkinimo tikslas – aprū pinti augalus vandeniu, pagerinti maisto medžiagų įsisavinimą, dirvo žemio mikrobiologinius procesus.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Infekcinės gyvulių ligos

Infekcinės gyvulių ligos Infekcines ligas sukelia bakterijos, virusai ir kiti mikroorga nizmai. Šios ligos labai išplitusios di desnėse gyvulių fermose, tačiau ne retai pasitaiko ir ūkininkų ar kelis gyvulius laikančių šeimininkų tvar tuose.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau
Žymos: Ligos.

Braškių ligos

Braškių ligos Braškių ir žemuogių uogas pūdo kekerinis, skysta sis, odiškasis ir kiti puviniai. Krūmeliai vysta dėl fitoftorozės (maro), verticiliozės, fuzariozės ir kitų pašaknio ligų, lapus pažeidžia šviesmargė, rudoji ir kitos dėmėtligės.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Geras pašaras – riebus ir maistingas pienas

Geras pašaras – riebus ir maistingas pienas Norint pieno sudėtį keisti per šė rimą, reikia suprasti, kaip virškinami pa šarai.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Arklių ligos ir jų profilaktika

Arklių ligos ir jų profilaktika Arklio sveikata labai pri klauso nuo šėrimo, priežiū ros ir jo naudojimo. Arklių užkrečiamas ligas sukelia bakterijos, virusai, mikro skopiniai grybai arba jų nuodingos (toksinės) medžiagos bei parazitai. Dažniau arkliai serga neužkrečiamomis
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Baltimingi pašarai kiaulėms

Baltimingi pašarai kiaulėms Kiaulėms dažnai trūksta proteinų ir vienos iš nepakei čiamų amino rūgščių – lizino. Kad jų užtektų, racionuose būtini baltymingi pašarai, kurie yra labai brangūs, kai kuriuos koncentratus (sojų rupinius) tenka importuoti iš užsienio.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Ilgalaikiai žolynai jūsų ganykloms

Ilgalaikiai žolynai jūsų ganykloms Kalvotose eroduojamose dirvose sunku auginti žemės ūkio au galus ir verstis tradicine žemdirbyste, nes jos yra jautrios žemės dirbimui. Norint pelningai ūkininkauti, reikia gauti per 2 t/ha javų, daugiau kaip 20 t/ha bulvių.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau

Šiaudai irgi pašaras

Šiaudai irgi pašaras Pastaraisiais metais šiaudai paliekami pūti lauke arba su­deginami, tačiau tinkamai paruošti jie yra neblogas pašaras mažiau pienin goms karvėms, nesunkiai dirbantiems arkliams, o taip pat avims ir vyres niems penimiems galvijams.
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau
Žymos: Traktoriai.

Piktžolių naikinimas ražienose

Piktžolių naikinimas ražienose Žemės ūkio augalų vegetaci jos metu didžiausių nuostolių padaro piktžolės. Jos labiau nei žemės ūkio au galai prisitaikiusios prie vegetacijos są lygų, atsparesnės nepalankiam klima tui, be to dažniausiai laimi, konkuruodamos su žemės ū
Vasaris 23 d. 2010 | Daugiau
Vasaris 18 d. 2010

GM kultūrų sukeltas ekologinis disbalansas sąlygojo ypatingai pesticidams atsparių piktžolių atsiradimą

GM kultūrų sukeltas ekologinis disbalansas sąlygojo ypatingai pesticidams atsparių piktžolių atsiradimą JAV mokslininkų grupė kartu su biotechnologijos ir sėklininkystės koncerno „Monsanto” atstovais atliktų tyrimų ataskaitoje patvirtino faktą, kad intensyvus glifosato naudojimas GM kultūrų pasėliuose sąlygojo šiam herbicidui atsparių pikt
Vasaris 18 d. 2010 | Daugiau
Vasaris 16 d. 2010

Viskas apie Lietuvoje (ir Europos Sąjungoje) leidžiamus vartoti maisto priedus „E“

Viskas apie Lietuvoje (ir Europos Sąjungoje) leidžiamus vartoti maisto priedus „E“ Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Lietuvoje į maisto produktus dedami tik leidžiami vartoti maisto priedai, o jų kiekiai, atsižvelgiant į galimą poveikį žmonių sveikatai, yra ribojami.
Vasaris 16 d. 2010 | Daugiau
Vasaris 2 d. 2010

Ką reikėtų žinoti apie toksoplazmozę

Ką reikėtų žinoti apie toksoplazmozę Toksoplazmozė yra žmonių ir gyvūnų parazitinė liga, kurią sukelia parazitiniai pirmuonys Toxoplasma gondii.
Vasaris 2 d. 2010 | Daugiau
Sausis 16 d. 2010

Tankesnis sodas – gausesnis derlius

Tankesnis sodas – gausesnis derlius Vienas iš verslinės sodininkystės intensyvinimo būdų yra optimalus sodo konstrukcijų pasirinkimas, atsižvelgiant į vaismedžių augumą, sodų priežiūros techniką bei sodininkavimo tradicijas.
Sausis 16 d. 2010 | Daugiau

Patarimai veisiantiems sodus

Patarimai veisiantiems sodus Sodininkavimo sėkmė labai priklauso nuo pasirinktos vaismedžių veislės. Sodoaugalai yra ilgaamžiai ir vienoje vietoje auga dešimtmečiais, todėl ypač svarbu pasodinti tinkamos veislėsvaismedžius, nes po kelių metų jų nepakeisi.
Sausis 16 d. 2010 | Daugiau
Gruodis 10 d. 2009

Pieno liaukos ligas sukelia mikrobai

Pieno liaukos ligas sukelia mikrobai Pienas yra ne tik geras maisto ir energijos šaltinis, bet ir gera terpė mikroorganizmams augti. Šviežias pienas yra atvira ekosistema, į kurią gali patekti mikroorganizmų.
Gruodis 10 d. 2009 | Daugiau

Gerų pašarų reikia visiems gyvuliams

 Gerų pašarų reikia visiems gyvuliams Mokslininkai tvirtina, kad siekiantieji pelningai ūkininkauti privalo taikyti pažangias pašarų gamybos technologijas.
Gruodis 10 d. 2009 | Daugiau
< 1 2 3 4 5 >

Grūdų kainos

Avižos 320 Lt
Kukurūzai 480 Lt
Kviečiai E kl. 580 Lt
Kviečiai I kl. 570 Lt
Kviečiai II kl. 560 Lt
Kviečiai III kl. 530 Lt
Kviečiai IV kl. 495 Lt
Kviečiai spelta 950 Lt
Kvietrugiai 420 Lt
Pupos 660 Lt
Rapsas 1040 Lt
Rugiai M+ 420 Lt
Žirniai 670 Lt
Apklausa

Ar vis dar turite grūdų atsargų ?

Skelbimai ūkininkams
Ūkininkai žiūri
New Holland T6070
New Holland T6070
tv laidų archyvasMokymaidarbo skelbimai
Kontaktai | Reklama
© 2009-2024 visos teisės saugomos.